آکواریوم دبی

آکواریوم دبی

ضعیفمعمولیمتوسطخوبعالی 3٫50 از 5 ( 2 رای )
Loading...

آکواریوم دبی با گنجایش 10 میلیون لیتر آب و هزاران حیوان آبزی و جالب ، یکی از پر بازدیدکننده ترین آکواریم ها درکشور دبی بین گردشگران تور دبی است . این آکواریوم جزو پروژه ۲۰ میلیارد دلاری برج خلیفه بود که در سال ۲۰۰۸ افتتاح شد. این جاذبه ی دیدنی در مرکز خرید دبی مال است. این آکواریوم جزو یکی از بزرگ ترین آکواریوم ها در دبی است.

آکواریوم دبی
این جاذبه برای تمام سنین مناسب و هیجان انگیز است پس با خیال راحت می توانید به همراه خانواده به بازدید از این آکواریوم بروید.این آکواریوم بیش از ۱۴۰ گونه‌ دریایی را در مخزن عظیم‌الجثه‌ معلقی واقع در مرکز خرید دبی در خود جای داده. قسمت اصلی آکواریوم دبی تونل آن بوده که نمایی 270 درجه از این آکواریوم را در اختیار گردشگران قرار می دهد.

یکی از امکانات خوب این مجموعه آموزش گام به گام غواصی به کودکان و نوجوانان است.گردشگران توردبی می توانند نمای بیرونی این آکواریوم را در داخل دبی مال مشاهده کنند. یکی از دیوارهای شیشه ای این آکواریوم از داخل دبی مال قابل مشاهده است و برای بازدید از آن نباید هزینه ای پرداخت کنید.قایق های موجود در طبقه دوم آکواریوم دبی هستند که کف شیشه ایدارند و ظرفیتی در حدود 10 نفر داردو باز دید کنندگان میتوانند از نزدیک تمامی ماهی های این آکواریوم را ببینند.

یکی از پر استرس ترین وجذاب ترین کار در آکواریوم مواجهه با کوسه Shark Encounter است. در این منطقه با جذابترین موجودات زیردریایی آشنا می شوید، در کنار کوسه ها با لباس مخصوص شنا می کنید و می توانید به کوسه ها غذدهید. نکته خوب در رابطه با مواجهه با کوسه این است که افرادی که با غواصی آشنایی ندارند، می توانند داخل قفسه هایی قرار بگیرند و از نزدیک کوسه ها راببینند بدون آن که آسیب.

موقعیت آکواریوم دبی روی نقشه:

نظرات در مورد آکواریوم دبی

با ثبت نظرات، مارا در بهبود خدمات یاری نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *