تور آنتالیا ارزان

تور آنتالیا ارزان

ضعیفمعمولیمتوسطخوبعالی 4٫40 از 5 ( 5 رای )
Loading...
تور آنتالیا ارزان

قیمت تور ارزان آنتالیا که در پایین مشاهده می نمایید از مبدا تهران بوده ولی امکان حرکت از مبدا سایر شهرها وجود دارد با مشاوران تور 20 گشت تماس بگیرید تا ضمن آگاهی دقیق از قیمت ها از آفرهای ویژه تور ارزان آنتالیا مطلع شوید.

همه تورها شامل بلیط رفت و برگشت اقامت در هتل و تخفیفات گردشگری خواهد بود.

قیمت تور ارزان آنتالیا

تور آنتالیا ارزان یا بی کیفیت

همیشه ارزان بودن تور آنتالیا به معنی بی کیفیت بودن آن نخواهد بود، چرا که چندین عامل در قیمت تور آنتالیا از جمله تهیه بدون واسطه تورها موثر است. این شرکت با همکاری مستقیم با هتل ها و گارانتی کننده های اصلی هتل و پرواز و شرکت های هواپیمایی داخلی و خارجی و بکارگیری پرسنل مجرب و مشاوران توانمند حداکثر تلاش خود را نموده تا تور ارزان آنتالیا را با کیفیت مطلوب ارائه نماید، اگرچه کیفیت ارتباط مستقیم با لول هتل و پرواز انتخابی شما خواهد داشت. شما میتوانید برای انتخاب دقیق از مشاوران تور آنتالیا ما راهنمایی بگیرید تا با توجه به بودجه و سلیقه خودتان بهترین تور را به شما معرفی نمایند.

تور آنتالیا دقیقه 90

تور آنتالیا دقیقه 90 به توری گفته میشود که با توجه به نزدیک شدن به تایم حرکت پرواز یا تور و پر نشدن ظرفیت هواپیما یا هتل ها با قیمتی ارزانتر از حالت معمول به فروش می رسند و به آن تور آنتالیا دقیقه 90 گفته می شود. برای استعلام قیمت تور آنتالیا دقیقه 90 میتوانید با کارشناسان تور ما تماس بگیرید و یا به صفحه تور آنتالیا لحظه آخری و یا تور آنتالیا ارزان مراجعه نمایید.

تور آنتالیا ارزان

تور ارزان آنتالیا در ایام غیر پیک

در ایام تعطیلات و مناسبت ها یا جشنواره ها و مراسم خاص با توجه به تراکم مسافر و افزایش تقاضای سفر نباید توقع تهیه تور ارزان آنتالیا را داشت. اگر در ایام شلوغی به شما پیشنهاد تور ارزان آنتالیا داده شد و یا اختلاف قیمت فاحشی با سایر آژانس ها مشاهده نمودید در مرحله اول از صحت مدعا پیشنهاد دهنده و معتبر بودن آژانس مورد نظر از طریق شماره ثابت استعلام آدرس و یا سایت اطمینان حاصل نمایید و در مرحله بعد از کیفیت هتل و شرایط سفر اطمینان حاصل کنید در غیر اینصورت با توجه به افراد سودجو که به راحتی در سایت هایی مثل دیوار آگهی ارسال می کنند و این روزها کم نیستند تعطیلات خوبی در انتظارتان نخواهد بود. چرا که سود شرکت های مسافرتی مشخص و نهایتا اختلاف قیمت 10 تا 100 هزار تومان منطقی خواهد بود.

نوع پرواز و ساعت حرکت در تور آنتالیا ارزان

هر چه قدر ساعت حرکت و رسیدن به جزیره از تایم تحویل هتل که ساعت 14 می باشد فاصله داشته باشد معمولا قیمت ها پایین تر است، همچنین نوع هواپیما زیاد تاثیر گذار نیست چون اغلب پروازها مانند زاگرس، تابان، کیش ایر، کاسپین، ایر تور و … عموما هواپیماهای ایرباس 300-600 بوده و کیفیت آنها نیز تفاوت چندانی ندارد.

تور آفری آنتالیا

برای اینکه عموم مردم با هر توان مالی بتوانند به آنتالیا سفر کنند تور ارزان یا آفری آنتالیا به وجود آمد. در آفرها و تورهای ارزان آنتالیا ، معمولا از هتل‌های گارانتی شده و پروازهای چارتر شده توسط آژانس ها و شرکت های مسافرتی استفاده شده و باعث میشود بتوانید تور با قیمت پایین تری تهیه کنید. در حالتی که به زمان حرکت نزدیک باشیم اصطلاخا به آن تور آنتالیا لحظه آخری گفته می شود.

تور ارزان آنتالیا از تهران

در مسیر تهران به آنتالیا به علت تعدد پروازها معمولا قیمت ها ارزانتر از سایر مسیرهاست و با توجه به کمبود پرواز از مبدا برخی شهرها به مقصد استانبول و بالا بودن نرخ پرواز تورهای سایر مسیرها معمولا نرخ بالاتری نسبت به تهران خواهند داشت.

تور ارزان آنتالیا