تور قشم ارزان

تور قشم ارزان

ضعیفمعمولیمتوسطخوبعالی 4٫00 از 5 ( 4 رای )
Loading...
تور قشم ارزان

قیمت تور ارزان قشم

در ایام پیک به فکر تور قشم ارزان نباشید

در مواقعی از سال که به اصطلاح ایام پیک مسافرت گفته می شود و تعدد مسافر در شهر مربوطه به دلایل آب و هوایی و یا مناسبت های مذهبی و یا تاریخی و یا تعطیلات خاص زیاد است نمیتوان دنبال تور قشم ارزان بود و ارزان بودن تور در این اوقات غیر منطقی بوده و باید بیشتر تحقیق نمود.

تور ارزان قشم با هواپیما در کدام ساعات پروازی بیشتر یافت میشود؟

بهترین ساعات حرکت تور هوایی ساعت هاییست که نزدیکترین حالت به تحویل و تخلیه اتاق های هتل باشد که در اکثر قریب به اتفاق هتل ها ساعت 14 تحویل و ساعت 12 ظهر ساعت تخلیه هتل می باشد و معمولا هر چه قدر ساعت رسیدن به مقصد پرت تر و دورتر از این زمان ها باشد قیمت پروازها کمتر و تور قشم ارزانتر خواهد بود ولی با این حال به نوع پرواز نیز بستگی خواهد داشت.

در تور ارزان قشم با قطار کدام ساعات حرکت مناسب تر است؟

در تور زمینی نیز مانند هواپیما بهترین ساعات حرکت ساعاتیست که زمان رسیدن به قشم نزدیک تر به زمان تحویل و تخلیه اتاق باشد و با توجه به فاصله حدودا 18 ساعته بین تهران و قشم با قطارهای 6 تخته و 4 تخته میتوان بهترین ساعت حرکت را انتخاب نمود.

تور قشم ارزان

در کدام مقاطع زمانی تور ارزان قشم یافت می شود؟

در ماه خرداد و از فصل تابستان به علت آغاز فصل گرما در جنوب کشور میتوان انتظار کاهش قیمت تور قشم را داشت.
همچنین اواخر اسفند ماه به دلیل اینکه معمولا سفرها در تعطیلات نوروز انجام می شود نیز تور ارزان قشم بیشتر یافت می شود.
اواخر فروردین ماه به دلیل شروع به کار مدارس و ادارات بعد از تعطیلات نوروز و کمبود مسافرت در این تایم همچنین اواخر اردیبهشت و خرداد ماه به دلیل شروع امتحانات میان ترم مدارس.

تفاوت تور لحظه آخری با تور ارزان قشم چیست؟

تورهای لحظه آخری معمولا به خاطر خلوتی و یا پر نشدن هتل و پرواز و یا حتی قطار با کاهش قیمت مواجه میشوند و زمان معینی نمیتوان برای آنها متصور بود و در صورت انصراف از تور معمولا جریمه های بالا و یا حتی غیر قابل استرداد خواهند بود. اما در تور ارزان قشم با کاهش کیفیت هتل و قطار و پرواز و انتخاب ارزانترین ساعات پرواز یا وسیله نقلیه قیمت تور پایین آمده و به جز ایام پیک و یا خاص معمولا قابل تهیه هستند و در صورت انصراف نیز معمولا جریمه های عادی تور را شامل میشوند.

هتل ها چه نقشی در قیمت تور لحظه آخری و ارزان قشم خواهند داشت؟

با توجه به تعدد هتل های قشم طبیعی به نظر می‌رسد که وقتی با ایام خلوت سفر روبرو هستیم بسیاری از این هتل‌ها خالی می‌ماند در این شرایط هزینه های عمومی هتل مانند هزینه آب، برق، گاز، پرسنل، نگهداری هتل و … تغییر آنچنانی نخواهد کرد و به دلیل کم بودن مسافر بیشتر ظرفیت هتل خالی خواهد بود و در چنین شرایطی دریافت حداقل قیمت نیز برای هتل بهتر از هیچ است و کمتر متضرر خواهند شد و اقامت در چنین هتل هایی در این شرایط مهمترین دلیل است که باعث می شود یک تور با قیمت مناسب داشته باشید.

تاثیر قیمت قطار یا هواپیما در تور ارزان قشم

در مسیرهایی که در ایام پیک درخواست زیادی برای سفر به قشم وجود دارد مانند تور قشم از تهران، اصفهان، شیراز، تبریز، اهواز، کرج، کیش و …. بلیط هواپیمایی که در حالت معمولی 750 هزارتومان است به بالای 1 میلیون تومان می‌رسد و برعکس در ایام خلوتی و کاهش تقاضا با افت قیمت همراه بوده و نرخ همان بلیط تا 600 هزار تومان نیز ممکن است کاهش یابد. برای مثال در فصل زمستان که درخواست زیادی برای سفر به قشم و درخواست بسیار کمی برای برگشت از قشم وجود دارد قیمت بلیط های منتهی به قشم تا حد چشمگیری افزایش یافته و به سختی یافت می شود و برعکس قیمت بلیطهای وسایل خروجی از قشم افت نموده و به وفور یافت می شود.


پرسشهای متداول تور ارزان قشم

 1. آیا تور ارزان قشم یک تور بی‌کیفیت است؟
  تور ارزان قشم می‌تواند یک تور بی کیفیت و یا یک تور به صرفه و خوب باشد. کلا بستگی دارد که هتل و قطار یا پرواز انتخابی شما در چه رنج قیمتی است و شما از تور قشم ارزان چه توقعی دارید.
 2. تور قشم ارزان همان لحظه آخریست؟
  تورهای لحظه آخری قشم با توجه به تعریف‌شان قیمت خوبی خواهند داشت ولی لزوما ارزان ترین تورها نیستند. در مواقع کمبود مسافر رقابت ایجاد شده و هتل‌ها، قطارها و هواپیما‌یی ها قیمت‌های خود را کاهش می‌دهند. در صورتی که شما از پایین ترین لول هتل و پرواز یا قطار استفاده نمایید می‌تواند ارزان ترین هم باشد، مثالا برخی ایام هتلی با قیمت هر شب هر نفر 100 هزار تومان به 60 هزار تومان و بلیط هواپیما با قیمت 1 میلیون تومانی هم به 600 هزار تومان کاهش قیمت خواهد داشت.
 3. کیفیت هتل ها در تور ارزان قشم چگونه است؟
  بالطبع هر چه قدر قیمت پایین تر باشد لول و کیفیت خدمات دهی و حتی تمیزی هتل تحت تاثیر قرار خواهد گرفت و از آنها کاسته خواهد شد. ارزان بودن تور قشم به هر قیمتی باعث آزرده خاطر شدن شما و عزیزانتان خواهد شد.
 4. آیا ساعت حرکت قطار و هواپیما در ارزان شدن تور قشم تاثیرگزار است؟
  هرچه قدر ساعت حرکت و رسیده به مقصد از ساعت تحویل و تخلیه هتل که به ترتیب 14 و 12 ظهر میباشد دورتر باشد معمولا قیمت ها پایین تر است.
 5. شرایط کنسلی تور ارزان قشم به چه صورت می باشد؟
  پاسخ: در تورهای زمینی با قطار چنانچه مسافر قصد کنسل کردن تور را داشته باشد 1 شب جریمه اقامت در هتل و جریمه کنسلی بلیط قطار با درصد جریمه مندرج روی بلیط دریافت خواهد شد و در تورهای هوایی چنانچه پرواز سیستمی باشد جریمه مصوب بلیط هواپیما به اضافه هزینه 1 شب هتل دریافت خواهد شد و در برخی پروازهای چارتری مبلغ پرواز سوخت کامل محسوب میشود.

نظرات در مورد تور قشم ارزان

با ثبت نظرات، مارا در بهبود خدمات یاری نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *