تور مشهد ارزان

تور مشهد ارزان

ضعیفمعمولیمتوسطخوبعالی 4٫33 از 5 ( 3 رای )
درحال ثبت...
تور مشهد ارزان

قیمت تور ارزان مشهد

در hi season یا ایام پیک به فکر تور مشهد ارزان نباشید

در مواقعی از سال که به اصطلاح ایام پیک مسافرت گفته می شود و تعدد مسافر در شهر مربوطه به دلایل مناسبت های مذهبی و یا تاریخی و یا تعطیلات خاص زیاد است نمیتوان دنبال تور مشهد ارزان بود و ارزان بودن تور در این اوقات غیر منطقی بوده و باید بیشتر تحقیق نمود.

تور ارزان مشهد با هواپیما در کدام ساعات پروازی بیشتر یافت میشود؟

بهترین ساعات حرکت تور هوایی ساعت هاییست که نزدیکترین حالت به تحویل و تختلیه اتاق های هتل باشد که در اکثر قریب به اتفاق هتل ها ساعت 14 تحویل و ساعت 12 ظهر ساعت تخلیه هتل می باشد و معمولا هر چه قدر ساعت رسیدن به مقصد پرت تر و دورتر از این زمان ها باشد قیمت پروازها کمتر و تور مشهد ارزانتر خواهد بود ولی با این حال به نوع پرواز نیز بستگی خواهد داشت.

در تور ارزان مشهد با قطار کدام ساعات حرکت مناسب تر است؟

در تور زمینی نیز مانند هواپیما بهترین ساعات حرکت ساعاتیست که زمان رسیدن به مشهد نزدیک تر به زمان تحویل و تختلیه اتاق باشد و با توجه به فاصله حدودا 11 ساعته بین تهران و مشهد با قطارهای 6 تخته و 4 تخته و فاصله 8 ساعته با قطارهای تندرو پردیس میتوان بهترین ساعت حرکت را انتخاب نمود.

تور مشهد ارزان

در کدام مقاطع زمانی تور ارزان مشهد یافت می شود؟

در ماه مهر از فصل پاییز به علت آغاز به کار مدارس و در ماه دی به خاطر برگزاری امتحانات پایان سال میتوان انتظار کاهش قیمت تور مشهد را داشت.
همچنین اواخر اسفند ماه به دلیل اینکه معمولا سفرها در تعطیلات نوروز انجام می شود نیز تور ارزان مشهد بیشتر یافت می شود.
اواخر فروردین ماه به دلیل شروع به کار مدارس و ادارات بعد از تعطیلات نوروز و کمبود مسافرت در این تایم همچنین اواخر اردیبهشت و خرداد ماه به دلیل شروع امتحانات میان ترم مدارس.

موارد فوق بدون در نظر گرفتن مناسبت‌هاست، مثلا اگر در یکی از زمان‌های فوق ولادت امام رضا قرار بگیرد، شاهد گران‌ترین تورهای مشهد خواهیم بود و دیگر مهم نیست که فصل امتحانات است یا تازه تعطیلات نوروز تمام شده است! و نباید در این زمان ها به دنبال تور ارزان مشهد باشید.

تفاوت تور لحظه آخری با تور ارزان مشهد چیست؟

تورهای لحظه آخری معمولا به خاطر خلوتی و یا پر نشدن هتل و پرواز و یا حتی قطار با کاهش قیمت مواجه میشوند و زمان معینی نمیتوان برای آنها متصور بود و در صورت انصراف از تور معمولا جریمه های بالا و یا حتی غیر قابل استرداد خواهند بود. اما در تور ارزان مشهد با کاهش کیفیت هتل و قطار و پرواز و انتخاب ارزانترین ساعات پرواز یا وسیله نقلیه قیمت تور پایین آمده و به جز ایام پیک و یا خاص معمولا قابل تهیه هستند و در صورت انصراف نیز معمولا جریمه های عادی تور را شامل میشوند.

هتل های مشهد چه نقشی در قیمت تور لحظه آخری و ارزان خواهند داشت؟

با توجه به تعدد هتل های مشهد طبیعی به نظر می‌رسد که وقتی با ایام خلوت سفر روبرو هستیم بسیاری از این هتل‌ها خالی می‌ماند در این شرایط هزینه های عمومی هتل مانند هزینه آب، برق، گاز، پرسنل، نگهداری هتل و … تغییر آنچنانی نخواهد کرد و به دلیل کم بودن مسافر بیشتر ظرفیت هتل خالی خواهد بود و در چنین شرایطی دریافت حداقل قیمت نیز برای هتل بهتر از هیچ است و کمتر متضرر خواهند شد و اقامت در چنین هتل هایی در این شرایط مهمترین دلیل است که باعث می شود یک تور با قیمت مناسب داشته باشید.

تاثیر قیمت قطار یا هواپیما در تور ارزان مشهد

در مسیرهایی که در ایام پیک درخواست زیادی برای سفر به مشهد وجود دارد مانند تور مشهد از تهران، اصفهان، شیراز، تبریز، اهواز، کرج، کیش و …. بلیط هواپیمایی که در حالت معمولی 220 هزارتومان است به بالای 320 هزار تومان می‌رسد و برعکس در ایام خلوتی و کاهش تقاضا با افت قیمت همراه بوده و نرخ همان بلیط تا 100 هزار تومان نیز ممکن است کاهش یابد. برای مثال در ایام شهادت امام رضا (ع) که درخواست زیادی برای سفر به مشهد و درخواست بسیار کمی برای برگشت از مشهد وجود دارد قیمت بلیط های منتهی به مشهد تا حد چشمگیری افزایش یافته و به سختی یافت می شود و برعکس قیمت بلیطهای وسایل خروجی از مشهد افت نموده و به وفور یافت می شود.

پرسشهای متداول تور ارزان مشهد

 1. آیا تور ارزان مشهد یک تور بی‌کیفیت است؟

  تور ارزان مشهد می‌تواند یک تور بی کیفیت و یا یک تور به صرفه و خوب باشد. کلا بستگی دارد که هتل و قطار یا پرواز انتخابی شما در چه رنج قیمتیست و شما از تور مشهد ارزان چه توقعی دارید.
 2. تور مشهد ارزان همان لحظه آخریست؟

  تورهای لحظه آخری مشهد با توجه به تعریف‌شان قیمت خوبی خواهند داشت ولی لزوما ارزان ترین تورها نیستند. در مواقع کمبود مسافر رقابت ایجاد شده و هتل‌ها، قطارها و هواپیما‌یی ها قیمت‌های خود را کاهش می‌دهند.  در صورتی که شما از پایین ترین لول هتل و پرواز یا قطار استفاده نمایید می‌تواند ارزان ترین هم باشد، مثالا برخی ایام هتلی با قیمت هر شب هر نفر 100 هزار تومان به 60 هزار تومان و بلیط هواپیما با قیمت 230 هزار تومانی هم به 150 هزار تومان کاهش قیمت خواهد داشت.
 3. کیفیت هتل ها در تور ارزان مشهد چگونه است؟

  بالطبع هر چه قدر قیمت پایین تر باشد لول و کیفیت خدمات دهی و حتی تمیزی هتل تحت تاثیر قرار خواهد گرفت و از آنها کاسته خواهد شد. ارزان بودن تور مشهد به هر قیمتی باعث آزرده خاطر شدن شما و عزیزانتان خواهد شد.
 4. آیا ساعت حرکت قطار و هواپیما در ارزان شدن تور مشهد تاثیرگزار است؟

  هرچه قدر ساعت حرکت و رسیده به مقصد از ساعت تحویل و تخلیه هتل که به ترتیب 14 و 12 ظهر میباشد دورتر باشد معمولا قیمت ها پایین تر است.
 5. شرایط کنسلی تور ارزان مشهد به چه صورت می باشد؟

  پاسخ: در تورهای زمینی با قطار چنانچه مسافر قصد کنسل کردن تور را داشته باشد 1 شب جریمه اقامت در هتل و جریمه کنسلی بلیط قطار با درصد جریمه مندرج روی بلیط دریافت خواهد شد و در تورهای هوایی چنانچه پرواز سیستمی باشد جریمه مصوب بلیط هواپیما به اضافه هزینه 1 شب هتل دریافت خواهد شد و در برخی پروازهای چارتری مبلغ پرواز سوخت کامل محسوب میشود.

نظرات در مورد تور مشهد ارزان

با ثبت نظرات، مارا در بهبود خدمات یاری نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *