تور مشهد ارزان

تور مشهد ارزان

ضعیفمعمولیمتوسطخوبعالی 4٫38 از 5 ( 13 رای )
Loading...
تور مشهد ارزان

قیمت تور ارزان مشهد

در high season یا ایام پیک تور ارزان مشهد یافت نمیشود

ایامی از سال که با توجه به اعیاد یا شهادت ها و مناسبات مذهبی و یا شرایط آب و هوایی، تعدد مسافر زیاد بوده و در اصطلاه به آنها ایام پیک و در اصطلاح آژانس ها های سیزن نامیده میشود به دنبال تور ارزان مشهد بودن اشتباه بوده و ارزان بودن تورها در این اوقات منطقی نبوده و باید از صحت ادعای فوق و معتبر بودن آژانس پیشنهاد دهنده مطمئن شد.

بهترین ساعت های حرکت در تور مشهد ارزان با قطار کدام است

قطار نیز از مطالب گفته شده در قسمت قبل در مورد هواپیما پیروی نموده و معمولا بهترین ساعت حرکت قطار ساعت هاییست که از نظر تحویل و تخلیه اتاق در هتل مطلوب تر بوده و معطلی کمتری برای مسافران ایجاد نماید و هر چه ساعت ها از زمان فوق فاصله داشته باشد استقبال کمتری خواهد داشت. همانطور که ممکن است بدانید فاصله حدودا 11 ساعته بین تهران و مشهد با قطارهای 6 تخته و 4 تخته و فاصله 8 ساعته با قطارهای تندرو پردیس میتوان بهترین ساعت حرکت که در مسیر تهران به مشهد و قطارهای کوپه معمولا قطارهای شبانه که صبح به مشهد میرسند و در قطارهای تندرو قطارهاییست که صبح زود حرکت میکنند انتخاب نمود.

تور مشهد ارزان

در کدام ساعات پروازی تور مشهد ارزان با هواپیما بهتر پیدا میشود

در تورهای هوایی بهترین ساعات پروازی ساعت هاییست که به تحویل و تخلیه اتاق در هتل نزدیک باشد که قالبا ساعت تحویل اتاق 14 تحویل و تخلیه اتاق ساعت 12 ظهر می باشد و در اغلب اوقات هر چه قدر ساعت تخلیه اتاق تا زمان پرواز یا ساعت رسیده به مشهد تا ساعت تحویل اتاق پرت تر و زیادتر باشد قیمت پروازها ارزانتر و تور مشهد نیز به طبع آن ارزانتر خواهد بود. البته نا گفته نماند که فاکتورهای دیگری اعم از روز حرکت و اول یا آخر هفته بودن و نوع هواپیما و شرکت هواپیمایی نیز در این قیمت ها موثر خواهد بود.

تور ارزان مشهد با تور لحظه آخری مشهد چه فرقی دارد

در تور ارزان مشهد کیفیت هتل، قطار یا پرواز رابطه مستقیم با قیمت تور داشته و معمولا هر چقدر قیمت پایین تر باشد کیفیت نیز به همان نسبت پایین تر خواهد بود و به جز ایام پیک و یا شلوغی غالبا قابل تهیه بوده و در صورت انصراف از شرکت در تور نیز معمولا جریمه های عادی تورها را در بر میگیرند. در صورتی که تورهای لحظه آخری مشهد تورهاییست که عموما به خاطر پر نشدن ظرفیت هتل یا پرواز و یا حتی قطار کاهش قیمت داشته و زمان معینی نیز ندارند و همانطور که از نام آنها پیداست به صورت لحظه ای میباشند و در صورت انصراف از شرکت در تور غالبا جریمه های بالایی دارند و در بعضی مواقع غیر قابل استرداد می باشند.

قیمت هواپیما یا قطار در تور مشهد ارزان چه تاثیری دارد

در ایام شلوغی یا پیک و مناسبت های خاص معمولا از مبدا برخی شهرها درخواست زیادی برای سفر به مشهد وجود دارد مانند تور مشهد از تهران، اصفهان، شیراز، تبریز، اهواز، کرج، کیش و …. بلیط هواپیمایی که در حالت معمولی 700 هزارتومان است به بالای 1 میلیون تومان می‌رسد و از آن طرف در ایام غیر پیک و خلوتی و کاهش تقاضای سفر با افت قیمت ها روبرو هستیم و نرخ همان بلیط تا 500 هزار تومان نیز ممکن است کاهش یابد. برای مثال در ایام شهادت امام رضا (ع) که درخواست زیادی برای سفر به مشهد و درخواست بسیار کمی برای برگشت از مشهد وجود دارد قیمت بلیط های منتهی به مشهد تا حد چشمگیری افزایش یافته و به سختی یافت می شود و برعکس قیمت بلیطهای وسایل خروجی از مشهد افت نموده و به وفور یافت می شود.

چه زمان هایی میتوان تور مشهد ارزان یافت

در ماه مهر از فصل پاییز به علت آغاز به کار مدارس و در ماه دی به خاطر برگزاری امتحانات پایان سال میتوان انتظار کاهش قیمت تور مشهد را داشت. بعد از تعطیلات نوروز و اواخر فروردین ماه به دلیل شروع به کار مدارس و ادارات و کاهش سفرها و همچنین اواخر اردیبهشت و خرداد ماه به دلیل شروع امتحانات میان ترم مدارس و ترجیح مسافران به سفر در تعطیلات تابستان و نیز اواخر اسفند ماه به دلیل اینکه معمولا سفرها در تعطیلات نوروز انجام می شود زمان مناسبی برای تهیه تور ارزان مشهد خواهد بود.

موارد فوق بدون در نظر گرفتن مناسبت‌هاست، مثلا اگر در یکی از زمان‌های فوق ولادت امام رضا قرار بگیرد، شاهد گران‌ترین تورهای مشهد خواهیم بود و دیگر مهم نیست که فصل امتحانات است یا تازه تعطیلات نوروز تمام شده است! و نباید در این زمان ها به دنبال تور ارزان مشهد باشید.

هتل های مشهد چه نقشی در قیمت تور لحظه آخری و ارزان خواهند داشت؟

با توجه به تعدد هتل های مشهد طبیعی به نظر می‌رسد که وقتی با ایام خلوت سفر روبرو هستیم بسیاری از این هتل‌ها خالی می‌ماند در این شرایط هزینه های عمومی هتل مانند هزینه آب، برق، گاز، پرسنل، نگهداری هتل و … تغییر آنچنانی نخواهد کرد و به دلیل کم بودن مسافر بیشتر ظرفیت هتل خالی خواهد بود و در چنین شرایطی دریافت حداقل قیمت نیز برای هتل بهتر از هیچ است و کمتر متضرر خواهند شد و اقامت در چنین هتل هایی در این شرایط مهمترین دلیل است که باعث می شود یک تور با قیمت مناسب داشته باشید.

پرسشهای متداول تور ارزان مشهد

 1. آیا تور مشهد ارزان یک تور بی‌کیفیتیست؟
  تور ارزان مشهد می‌تواند یک تور بی کیفیت و یا یک تور به صرفه و خوب باشد. در حالت کلی بسته به این است که هتل، قطار یا پرواز انتخابی شما در چه رنج قیمتی باشد و شما چه توقعی از تور ارزان مشهد دارید.
 2. آیا تور مشهد ارزان همان تور مشهد لحظه آخریست؟
  تورهای لحظه آخری مشهد با توجه به تعریف‌شان قیمت خوبی دارند ولی لزوما ارزان ترین تورهای مشهد نیستند. در مواقع کمبود مسافر رقابت ایجاد شده و هتل‌ها، قطارها و هواپیما‌یی ها قیمت‌های خود را کاهش می‌دهند.  در صورتی که شما از پایین ترین لول هتل و پرواز یا قطار استفاده نمایید می‌تواند ارزان ترین هم باشد، مثالا برخی ایام هتلی با قیمت هر شب هر نفر 150 هزار تومان به 100 هزار تومان و بلیط هواپیما با قیمت 700 هزار تومانی به 500 هزار تومان کاهش قیمت دارند.
 3. کیفیت هتل ها در تور ارزان مشهد چگونه است؟
  بالطبع هر چه قدر قیمت پایین تر باشد درجه و کیفیت خدمات دهی و حتی تمیزی هتل تحت تاثیر قرار خواهد گرفت و از آنها کاسته خواهد شد. ارزان بودن تور مشهد به هر قیمتی باعث آزرده خاطر شدن شما و عزیزانتان در سفر به مشهد خواهد شد.
 4. ساعت حرکت هواپیما و قطار چه تاثیری در ارزان شدن تور مشهد دارد؟
  هرچه قدر ساعت حرکت و رسیده به مقصد از ساعت تحویل و تخلیه هتل که به ترتیب 14 و 12 ظهر میباشد دورتر باشد معمولا قیمت تورهای مشهد نیز پایین تر خواهد بود.
 5. کنسلی تورهای مشهد ارزان به چه صورت و با چه مبلغی می باشد؟
  پاسخ: در تورهای زمینی مشهد با قطار چنانچه مسافر قصد کنسل کردن تور را داشته باشد 1 شب جریمه اقامت در هتل و جریمه کنسلی بلیط قطار با درصد جریمه مندرج روی بلیط دریافت خواهد شد و در تورهای هوایی مشهد چنانچه پرواز سیستمی باشد جریمه مصوب بلیط هواپیما به اضافه هزینه 1 شب هتل دریافت خواهد شد و در برخی پروازهای چارتری مبلغ پرواز سوخت کامل محسوب میشود. در ضمن در برخی مواقع با هماهنگی با هتل جریمه کنسلی هتل دریافت نخواهد شد.

نظرات در مورد تور مشهد ارزان

با ثبت نظرات، مارا در بهبود خدمات یاری نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *