درباره ما

درباره ما

ضعیفمعمولیمتوسطخوبعالی 3٫80 از 5 ( 10 رای )
Loading...
درباره ما


وب سایت 20gasht.com در سال 98 برای ارائه خدمات در صنعت توریسم و گردشگری توسط دفتر خدمات مسافرتی و جهانگردی 20 گشت آریا راه اندازی شده است. با توجه به وجود مکانهای دیدنی در کشور عزیزمان ایران، بسیاری از آنها به دلیل عدم معرفی صحیح و کامل از دید بسیاری از ما پنهان مانده اند. یکی از وظائف و رسالتهای ما در این وب سایت این است که این مکانها و نقاط دیدنی کشورمان را به کمک شما عزیزان، مسئولین و متولیان شهرها و استانهای کشور شناسایی نماییم و آنها را به بهترین شکل ممکن به هموطنان عزیز معرفی نماییم و مردم عزیزمان را در جریان آخرین اخبار گردشگری قرار دهیم.
این شرکت در طول سال گذشته بیش از 30.000 کاربر را از سراسر ایران جذب کرده است (بیش از 35% این کاربران از استانهای به غیر از تهران میباشند). این شرکت دارای “مجوز بند ب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری” و همچنین مجوز نمایندگی فروش بلیط قطار از شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران می باشد.

برای استعلام مجوز آژانس های مسافرتی از جمله بیست گشت آریا میتوانید به سامانه جامع دفاتر مسافرتی و گردشگری به لینک https://ta.mcth.ir/agency مراجعه نموده و در قسمت نام آژانس بیست گشت را تایپ نموده و از وضعیت مجوز این آژانس آگاهی یابید.

سیاست اصلی سایت، ارائه اطلاعات کامل و صحیح و بدون جهت گیری و جانب داری و بدون واسطه میباشد. همچنین اشتراک گذاری تجارب کاربران و مسافران در بخشهای مختلف از ویژگیهای سایت می‌باشد.
فروش تور و خدمات گردشگری با قیمت های رقابتی و ارائه تسهیلات با کارمزد پایین از ویژگی های خدمات ارائه شده به فرهنگیان، ارگان ها، سازمانها و مدارس محترم می باشد. این شرکت با اخذ مجوزهای لازم تمامی خدمات قابل ارائه در صنعت گردشگری را در اختیار هموطنان عزیز قرار می هد.

خدمات ارائه شده در شرکت به شرح زیر می باشد: