تور مشهد با قطار

تور مشهد با قطار

ضعیفمعمولیمتوسطخوبعالی 3,15 از 5 ( 62 رای )
Loading...
تور مشهد با قطار

قیمت تور مشهد با قطار بر اساس پکیج

قیمت تور مشهد با قطار بر اساس هتل

تور مشهد با قطار 4 تخته

قدیمی ترین و مشهور ترین شرکت ریلی جمهوری اسلامی ایران، شرکت رجا است.رایج ترین قطارهای مسافر بری در ایران قطار های 4تخته است. استاندارد بودن اندازه کوپه ها و جاگیری صحیح مسافران در این نوع از کوپه ها موجب شده که نه تنها در ایران، بلکه در سطح جهان نیز این نوع از قطارها رواج زیادی در سفرهای طولانی تر داشته باشد. امروزه و با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی در سطح جهان روز به روز شاهد پیشرفت چشمگیر ناوگان ریلی جمهوری اسلامی ایران هستیم.انواع واگن های 4 ستاره سپهر، سیمرغ، سیمرغ نوین، سبز، سریر، نوین، غزال، امید است.

تور مشهد با قطار 4 تخته

تور مشهد با قطار 6 تخته

قطارهای 6 تخته نسبت به قطارهای 4 تخته از راحتی کم‌تری برخوردارند. در قطارهای 4 تخته معمولا سیستم صوتی و تصویری برای فیلم دیدن و موسیقی گوش دادن در دسترس هستند.قطار پارسی یکی دیگر از قطار های شرکت حمل و نقل ریلی رجاست و دارای واگن هایی درجه دو و مناسب. قطار پارسی از قطار های ۶ تخته شرکت رجاست و امکانات نسبتا خوبی را در اختیار مسافران قرار می دهد. کلاس‌های قطار به‌طور عام به دسته‌های 1،2و 3 ازلحاظ کیفیت خدمات تقسیم می‌شوند.اگر مجبور به انتخاب قطارهای ۶ تخته هستید، چه بهتر که به سراغ قطاری لوکس بروید.

تور مشهد با قطار 6 تخته

تور مشهد با قطار زندگی یا فدک

قطارهای لوکس، معمولی، درجه یک و درجه دو، هرکدام امکانات متفاوتی دارند که بسته به بودجه و طولانی یا کوتاه بودن مسیر می توانید از بین آنها گزینه دلخواهتان را انتخاب کنید.

خدمات وامکانات قطار 5ستاره زندگی

1-سفارش غذا و تنظیم وقت پذیرایی در رستوران
2- ارایه روزنامه سراسری
3- سیستم احظار مهماندار از داخل کوپه
4- شید زیر پنجره جهت جلوگیری از تابش نور خورشید به درون کوپه
5- دسترسی به شبکه محتوایی دیجیتال شامل: فیلم، موسیقی و …
6- تهویه مطبوع کوپه با قابلیت تنظیم دما توسط مسافر
7-رستوران قطار زندگی
دو طرف کوپه قطارهای پنج ستاره تلویزیونی کوچک تعبیه شده که به سیستم پخش سراسری فیلم متصل است. هریک از این تلویزیون‌ها هشت شبکه تلویزیونی را پخش می‌کنند. در بخش بالایی کوپه فضایی بزرگ برای قراردادن چمدان‌ها درنظر گرفته شده است. به‌محض ورود به کوپه با بسته بهداشتی روی صندلی‌ها مواجه می‌شوید. مسواک، خمیردندان، حوله، دستمال مرطوب و صندلی از اقلام این بسته هستند. اگر جنسیت سایر مسافران کوپه برایتان مساله‌ای قابل‌توجه به‌حساب می‌آید، یکی از گزینه‌های برادران یا خواهران را برای خرید بلیط انتخاب کنید؛ به‌این‌ترتیب سایر مسافران کوپه با شما هم‌جنس هستند. قطار زندگی یکی از قطارهای لوکس، مدرن و 5 ستاره شرکت حمل و نقل ریلی رجا است که با ارائه خدمات و تجهیزات با کیفیتی بسیار، سفری راحت و لوکس را برای مسافران به ارمغان می آورد.

قطار فدک

تور  مشهد ارزان با قطار

در ماه مهر از فصل پاییز به علت آغاز به کار مدارس و در ماه دی به خاطر برگزاری امتحانات پایان سال میتوان انتظار کاهش قیمت تور مشهد را داشت.
همچنین اواخر اسفند ماه به دلیل اینکه معمولا سفرها در تعطیلات نوروز انجام می شود نیز تور ارزان مشهد بیشتر یافت می شود.
اواخر فروردین ماه به دلیل شروع به کار مدارس و ادارات بعد از تعطیلات نوروز و کمبود مسافرت در این تایم همچنین اواخر اردیبهشت و خرداد ماه به دلیل شروع امتحانات میان ترم مدارس.

موارد فوق بدون در نظر گرفتن مناسبت‌هاست، مثلا اگر در یکی از زمان‌های فوق ولادت امام رضا قرار بگیرد، شاهد گران‌ترین تورهای مشهد خواهیم بود و دیگر مهم نیست که فصل امتحانات است یا تازه تعطیلات نوروز تمام شده است! و نباید در این زمان ها به دنبال تور ارزان مشهد باشید.

تفاوت تور لحظه آخری با تور ارزان مشهد چیست؟

تورهای لحظه آخری معمولا به خاطر خلوتی و یا پر نشدن هتل و پرواز و یا حتی قطار با کاهش قیمت مواجه میشوند و زمان معینی نمیتوان برای آنها متصور بود و در صورت انصراف از تور معمولا جریمه های بالا و یا حتی غیر قابل استرداد خواهند بود. اما در تور ارزان مشهد با کاهش کیفیت هتل و قطار و پرواز و انتخاب ارزانترین ساعات پرواز یا وسیله نقلیه قیمت تور پایین آمده و به جز ایام پیک و یا خاص معمولا قابل تهیه هستند و در صورت انصراف نیز معمولا جریمه های عادی تور را شامل میشوند.

هتل های مشهد چه نقشی در قیمت تور مشهد با قطار خواهند داشت؟

با توجه به تعدد هتل های مشهد طبیعی به نظر می‌رسد که وقتی با ایام خلوت سفر روبرو هستیم بسیاری از این هتل‌ها خالی می‌ماند در این شرایط هزینه های عمومی هتل مانند هزینه آب، برق، گاز، پرسنل، نگهداری هتل و … تغییر آنچنانی نخواهد کرد و به دلیل کم بودن مسافر بیشتر ظرفیت هتل خالی خواهد بود و در چنین شرایطی دریافت حداقل قیمت نیز برای هتل بهتر از هیچ است و کمتر متضرر خواهند شد و اقامت در چنین هتل هایی در این شرایط مهمترین دلیل است که باعث می شود یک تور با قیمت مناسب داشته باشید.

تور مشهد ارزان

نظرات در مورد تور مشهد با قطار

با ثبت نظرات، مارا در بهبود خدمات یاری نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *