جایروکوپتر در کیش

جایروکوپتر در کیش

ضعیفمعمولیمتوسطخوبعالی 5٫00 از 5 ( 1 رای )
درحال ثبت...

تفریحی هیجان‌انگیز در آغوش آسمان

جزیره زیبا و جذاب کیش  ،بیشک از مسیر های است که هر خانواده ای برای سفر ان را انتخواب میکنند  کهاین جزیره یک مسافرت جذاب و خاطره انگیز وجود دارد.زیرا میتوانید بایک سفر به چندین جای  متفاوت بروید وجود تفریح ​​هیجانانگیز بسیار زیاد در کنار جاذبه گردشگری تاریخی همانند کشتی یونانی ، شهر زیرزمینی کاریز ، آبانبار سنتی و همچنین مراکز خرید متنوع باعث محبوبیت بیشتر از این سایت است که خریداری شده . میزان بالای اکسیژن خالص در هوای دلانگیز جزیره نیز از دیگر دلایل بسیار جذاب تروریست از شهرهای مختلف ایران به جزیره کیش وجود دارد. در این مقاله برای آشنایی بیشتر با  جایزهکوپتر  توضیحاتی به شما عزیزان داده می شود.

جایرو کوپتر

یکی دیگر از جذاب ترین و هیجانی ترین پروازای است که در دنیا به خطر می اندازد و باعث می شودمورد علاقه خیلی از افراد باشد، پرواز با بالگرد کوچکی به جای جایروکوپتر  است. جایروکوپتر وسیله را به بهشکل یک هلیکوپتر تفریحی ملخی است که احساس می کند پرواز واقعی را به خوبی انجام می دهد و پروازی هیجان انگیز را تجربه میکند. پروازی که بسیار هیجانانگیز و ایمن بوده و حسی از آرامش و لذت بردن از طرفدارانش دارد.

جایرو کوپتر در کیش

اگر تصمیم گرفتید به  جزیره کیش سفر کنید ، پیشنهاد می کنم جزیره وجذاب کیش را از بالا و در اوج آسمان ببینید. برای تجربه این تفریح ​​کافی است که به کلوپ هوایی جزیره کیش بپردازید ، تنها کلوپ هوایی خاورمیانه ، بروید و پرواز کنید که یکی از آرزوهای شیرین شما در طول تاریخ است ، تجربه می کنید.

جایرو کوپتر درکیش

تفریحات پروازی جایروکوپتر جزیره اولویت سفر شما را به این روزها می کشاند که تایی کوتاه ال لذت بخش و شیرین و به یادماندنی را در جزیره کیش تجربه کنید. با این پرواز در مرکز تفریحات هوایی کیش ، بر فراز آب همیشه نیلگون ، شفاف و زیبایی دریای خلیج فارس قرار گرفت. کل جزیره کیش از بالا گرفته تاا در هوای پر از اکسیژن خالص یک نفس جانانه از وجودتان بکشید.

جایرو کوپتر درکیش

  • حداکثر وزن مجازی برای سرویس دهی 110 کیلوگرام است.
  • حداقل سن مجاز برای سرویس دهی 10 سال است.
  • مخاطب: بانوان و آقایان
  • هیجان انگیزترین تفریح ​​هوایی جزیره کیش
  • امن ترین پرواز تفریحی جزیره کیش
  • مدت زمان پرواز: 12دقیقه
  • ویژگی: 1 نفر
  • جهت جلوگیری از استفاده کامل و برنامه ریزی بهتر ، سعی کنید بلیط خود را زودتر رزرو کنید.

نظرات در مورد جایروکوپتر در کیش

با ثبت نظرات، مارا در بهبود خدمات یاری نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *