سال سختی در صنعت هواپیمایی در پیش است

سال سختی در صنعت هواپیمایی در پیش است

ضعیفمعمولیمتوسطخوبعالی 4٫50 از 5 ( 2 رای )
Loading...

علی عابدزاده(رئیس سازمان هواپیمایی کشوری): در یک سال آتی پیش‌بینی سیاستمداران این است که شرایط سختی را در پیش داریم و تحریم‌ها کار ما را سخت کرده است و که امیدواریم این یک سال را با موفقیت طی کنیم که اگر موفق شویم دشمن سر تعظیم فرود می آورد.

هواپیمایی کشوری

به گزارش خبرگزاری فارس، علی عابدزاده رئیس سازمان هواپیمایی کشوری امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران اظهار داشت: مردم از حمل و نقل هوایی خواسته‌هایی دارند و با مشکلات ما آشنا نیستند و این کار را برای ما سخت کرده است زیرا مسافران این صنعت قشر ویژه ای از جامعه هستند و انتظاراتی از ما دارند.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با تاکید بر اینکه باید این صنعت را سرپا نگه داریم گفت: ما وظیفه داریم همکاری با شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران داشته باشیم و تاکنون در این حوزه موفق بوده‌ایم.

عابدزاده ادامه داد: در سال‌های اخیر که با مدیرعامل سابق شرکت فرودگاه‌ها همکاری داشتم ارتباطات بسیار مناسب بود و آقای مه آبادی از کسانی بود که مورد توجه خدا است و اثر گذاری خاصی در صنعت هوایی داشته است. ما اخیرا موفق شده ایم به بخش خصوصی مجوز ساخت pom بدهیم که اینها در سایه پذیرش مسئولیت است.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری اظهار داشت: در سال‌های اخیر در بحث احکام دائمی تلاش کردیم بیشترین استفاده را داشته باشیم و بیشترین مواد قانونی که می‌توانست به صنعت کمک کند در همین برنامه پنجم گرفتیم.

اولتیماتوم تعزیرات به شرکت‌های هواپیمایی

محمد علی اسفنانی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران اظهار کرد: طی جلساتی که با مدیران شرکت‌های هواپیمایی کشور داشتیم، این نکته اعلام شد که آزادسازی قیمت بلیت هواپیما به معنی رهاسازی آن نیست.

وی افزود: برای فروش بلیط هواپیما باید یک سقف قیمتی مشخصی توسط مدیران هواپیمایی کشور اعلام شود تا بر اساس آن قیمت‌گذاری، بلیت هواپیما به فروش برسد.

اسفنانی با بیان اینکه ما بر پرواز‌های چارتری تمرکز و نظارت کافی داریم، تصریح کرد: مشکلی در این باره وجود ندارد، مگر آن که در شرایط خاص روند تغییر پیدا کند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران تصریح کرد: همچنین تمهیدات لازم برای نظارت و کنترل عملکرد فروش بلیت مسافرتی در ناوگان حمل و نقل ریلی و جاده‌ای اندیشیده شده است و در صورت دریافت هرگونه گزارشی از سوی شهروندان مبنی بر وجود تخلفات در این حوزه از جمله گرانفروشی، با متخلفان برخورد خواهد شد.

منبع: تور مشهد

نظرات در مورد سال سختی در صنعت هواپیمایی در پیش است

با ثبت نظرات، مارا در بهبود خدمات یاری نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *