مالدیو سرزمین آرامش

مالدیو سرزمین آرامش

ضعیفمعمولیمتوسطخوبعالی 5٫00 از 5 ( 1 رای )
Loading...

مالدیو سرزمین جزیره‌ هاست ، جزیره‌ هایی کوچک که با فاصله‌ های کمی از هم این کشور را می ‌سازند ، شاید بتوان این کشور را آرام‌ ترین جای کره‌ زمین نامید زیرا با وجود شور و هیجانی که در ساحل بعضی از این جزیره‌ها برپاست باز هم آرامش آبی اقیانوس بر تمام این‌ ها چیره می ‌شود و نیز مجمع الجزایر مالدیو از 1192 جزیره روی اقیانوس هند تشکیل شده است که به شکل یک پرنده در حال پرواز نمایان است که البته تنها 200 جزیره از میان این همه جزیره آنها مسکونی است و پایتخت کشور مالدیو ماله است . در نظر داشته باشید که شما می توانید در حین شرکت در ورزش های آبی هیجان انگیز، شاهد گونه های جانوری و گیاهی اقیانوسی نیز باشید. کشور مالدیو، جزیره ای است که در جنوب غربی سریلانکا و هند واقع شده است. این کشور که برخی آن را قطعه ای از بهشت روی زمین می دانند، کوچکترین کشور در قاره آسیا می باشد.

مالدیو

سواحل  مالدیو:

سواحل رویایی، دریایی با رنگ آبی چشم‌نواز، جنگل‌هایی شبه‌استوایی و تابش دلپذیر خورشید که برای حمام آفتاب گرفتن عالی است .سواحل رویایی با شن های سفید به تنهایی از دیدنی های بی نظیر مالدیوبه حساب می آید به ویژه با زمینه درختان استوایی که در اطراف آن قرار دارد تصویری فراموش نشدنی در ذهن باقی میگذارند و نیز مردم آن از قوم مالدیوی هستند که تبارشان به مردم سریلانکا و هند که آمیخته آریایی و دراویدی هستند ، می ‌رسد و رگه‌ هایی از اعراب نیز در میان آن‌ها وجود دارد.بسیاری از افراد هم دوست دارند ماه عسل دل‌انگیزشان را در جزایر دلربای مالدیو سپری کنند. گفتنی است که کشور مالدیو کم جمعیت ترین کشور آسیا نیز هست.

سواحل مالدیو

امکانات رفاهی  در جزایر مالدیو  :

در این جزیره هتل ها و ویلاهای زیادی وجود دارد که اماده خدمات رسانی به مسافران  میباشد درون هتل ها، مراکز تفریحی برای کودکان وجود دارد. از تفریحات موجود در این جزایر می توان به غواصی،مسابقات قایق های بادبانی، اسکی روی آب و تماشای دلفین ها اشاره کرد. اگر به دنبال آرامش در یک جزیره جذاب و به یادماندنی هستید حتما تور مالدیو را تجربه کنید.

امکانات رفاهی مالدیو

قیمت تور مالدیو:

قیمت بلیط مالدیو به زمان پرواز و کیفیت ایرلاین بستگی دارد. در بهترین شرایط می‌توانید بلیط مالدیو را با قیمتی در حدود 4 میلیون 800 هزار تومان تا 5 میلیون تومان بیابید. اما به طور معمول قیمت بلیط مالدیو از حدود 6 میلیون تومان شروع می‌شود و بنابر شرایط افزایش می‌یابد.

قیمت تور مالدیو

درباره مالدیو:

نام رسمی: جمهوری مالدیو

موقعیت: 430 مایلی جنوب غربی سریلانکا در اقیانوس هند

زمان: UTC + 5 10 ساعت جلوتر از زمان استاندارد شرقی

واحد پول: روفیه

کد تلفن: 960+

پایتخت: ماله

دین: اسلام

زبان رسمی:دیوهی

درباره مالدیو

مالدیو کجاس؟

مالدیو کشور جزیره‌ای و کم ارتفاع در اقیانوس هند و جنوب آسیا است. 1192 جزیره‌های مرجانی یکی از جذابیت‌های این کشور است که تنها حدود 200 جزیره‌ی آن مسکونی و 88 جزیره‌ی آن دارای اقامتگاه‌های گردشگری است. شهر ماله پایتخت این کشور مسلمان نشین، دارای مرز آبی با سریلاتکا و فرودگاه مجهز بین‌المللی است.

 

تصاویر مالدیو:

موقعیت مکانی مالدیو:

نظرات در مورد مالدیو سرزمین آرامش

با ثبت نظرات، مارا در بهبود خدمات یاری نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *