پیوندهای سایت

پیوندهای سایت

ضعیفمعمولیمتوسطخوبعالی ( بدون امتیاز )
Loading...
پیوندهای سایت

چگونه تبادل لینک کنیم ؟ بهترین راه تبادل لینک چیست ؟

تبادل لینک هنوز هم یکی از بهترین راههای افزایش بازدید و افزایش رتبه وب سایت در موتورهای جستجو نظیر گوگل می باشد. تبادل لینک از آن جهت بسیار موثر است که باعث افزایش رتبه در موتورهای جستجو ( SERP )  خواهد شد و به مرور زمان (معمولا طی ۱-۲ ماه) افراد به طور طبیعی وب سایت شما را پیدا کرده و به آن وارد می شوند.

تفاوت تبادل لینک با خرید بک لینک چیست

تبادل لینک یک راه سریع و رایگان است. در صورتی که با ۵۰ یا ۱۰۰ سایت دیگر تبادل کنید ، علاوه بر اینکه تعداد لینک Alexa شما را بسیار بالا میبرد ، باعث افزایش رتبه جستجو شده و یک راه بدون هزینه است. معمولا خرید بک لینک به دلیل هزینه آن ، معمولا از تعداد سایتهای کمتری صورت می گیرد و بعضا به دلیل تقلب سایتهای فروشنده ، ممکن است هیچ تاثیری نداشته باشد.

آیا واقعا تبادل لینک موثر است ؟

بله . امتحان آن رایگان است. تبادل لینک یک راه بسیار مطمئن ، ارزان و کاربردی بسیار قوی برای افزایش رتبه سایت در جستجو می باشد.

ضمنا اگر نگران تاثیرات منفی این لینکها روی سایت خود هستید ، در صورت عدم نتیجه میتوانید از ابزار Disavow گوگل استفاده کنید . ما به شما این تضمین را می دهیم که از تاثیرات این نوع تبادل لینک ۳ طرفه شگفت زده خواهید شد اما هیچ تاثیر منفی بر روی وب سایت شما نخواهد داشت.

چگونه تبادل لینک ۳ طرفه انجام دهیم :

گام ۱ – ابتدا لینک وب سایت اعلام شده را در سایت خود قرار دهید. کد مربوطه را کپی کرده و در مکان مناسبی از سایتتان قرار دهید.

گام ۲ – حالا زمان آن رسیده که لینک وب سایت خود را درج کنید. فرم زیر را پر کرده و دکمه ارسال لینک را فشار دهید.

نکته مهم : این اسکریپت تبادل لینک بصورت اتوماتیک لینک ما را در وب سایت شما بررسی خواهد کرد و در صورتی که لینک ما را از وب سایت خود حذف کنید ، لینک وب سایت شما نیز حذف خواهد شد.

گام اول: لینک ما را در وب سایت تان قرار دهید:

اطلاعات زیر را درون سایت خود لینک کنید:

نام سایت: تور مشهد

آدرس سایت: https://20gasht.com

توضیحات سایت: تور مشهد هوایی و زمینی،تور مشهد با قطار،قیمت ارزانترین تور لحظه آخری مشهد

و یا کد زیر را درون وب سایت خود قرار دهید:

<a href=”https://20gasht.com”>تور مشهد</a>تور مشهد هوایی و زمینی،تور مشهد با قطار،قیمت ارزانترین تور لحظه آخری مشهد

[gravityform id=”5″ title=”false” description=”true”]